Brednia – wpis śniadaniowy

Chciałabym napisać o kolejnym fajnym miejscu, które się otworzyło w Łodzi, a jest to Brednia – jak sami o sobie piszą – ‚galeria, wino, chleb’.

Co prawda, wina tam nie piłam, ale za to przepyszne śniadania nie raz i nie dwa jadłam. Szczerze polecam – wydaje mi się, że jest to najlepsze miejsce na śniadanie w Łodzi. Po pierwsze – są otwarci od 9, a nie jest to zbyt częste zjawisko, przynajmniej na Piotrkowskiej, po drugie mają super wybór, a po trzecie bardzo przystępne ceny.

Z menu śniadaniowego możecie wszystko śmiało brać – ja już przetestowałam każdy punkt i nie ma żadnej wtopy. W menu znajdziemy pasty: rybną i jajeczną, jajecznicę, omlet, jogurt z muesli, a także chałkę z pysznymi konfiturami. Pieczywo wypiekane jest na miejscu, jest również możliwość kupna na wynos – koniecznie spróbujcie chleba z olwikami i rozmarynem, niebo w gębie.
 Ceny wahają się 10 – 12 zł, więc sami widzicie, że jest dobrze + czarna kawa za jedyną złotówkę.

W godzinach późniejszych jest oczywiście możliwość zjedzenia obiadu, sałatki, bajgli, ale z tej opcji jeszcze nie korzystałam. Co mi tam jeszcze bardzo smakowało, to lemoniada grejpfrutowa, naprawdę godna spróbowania :).

Jeśli chodzi o dzieci, to nie są za bardzo przygotowani – nie ma krzesełek ani żadnego kącika dziecięcego, ale za to jest bardzo duży paprapet po którym naszy synek lubi jeździć autkami. No i obsługa jest bardzo miła i robią pyszne kakao :).

Idealne miejsce na niedzielne śniadanie :).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *