• Drezno z dziećmi – atrakcje To była nasza 3 wizyta w Dreźnie i …
  Czytaj dalej
 • Szwajcaria z dziećmi W wakacje wybrałam się z najmłodszą córka …
  Czytaj dalej
 • Japonia z dzieckien 2023 Marzeniem mojego syna była podróż do Japonii. Od lat jest …
  Czytaj dalej
 • Hannover z dziećmi Razem z moją 5 letnią córka, spędziłyśmy …
  Czytaj dalej
 • Co tam u nas?

  U nas super!
  Jesteśmy już od tygodnia w komplecie, Łukasz wrócił z pracy i jest super.

  W między czasie Romcia nam się trochę pochorowała – miała bardzo mocny kaszel i katar, było nawet przepisane skierowanie do szpitala i antybiotyk, ale na szczęście obyło się bez jednego i drugiego. Nie podaliśmy antybiotyku i bardzo się cieszę, na szczęście nasza pani doktor pochwaliła decyzję i stwierdziła, że należy ufać rodzicom i ich odczuciom, chociaż nie powiem, mocno się wahaliśmy, antybiotyk wykupiliśmy i zastanawialiśmy się, co będzie najlepsze dla naszego dziecka.

  Marcelek siostrę uwielbia coraz bardziej, bardzo dużo mówi i ciągle pyta ‚a dlaczego’ :). Trwa u nas odpieluchowywanie, w domu super i prawie bez żadnych wpadek, ale synek za nic nie chce wołać w żłobku, nie mamy pojęcia dlaczego, gdy go pytamy, jest tylko odpowiedź: bo nie.

  Weekend minął nam spotkaniowo, czyli tak jak lubię najbardziej :). W sobotę byliśmy u naszych Sąsiadów na pysznych wegetariańskich burgerach, a w niedzielę przyjechali do nas znajomi, któych już zapraszaliśmy bez mała dwa lata, no i w końcu się udało i było super :).

  Wyjazd coraz bliżej, karty EKUZ wyrobione, wszystkie formalności załatwione, teraz pozostaje mi tylko czekać :))). Już za dwa tygodnie o tej porze będziemy w Lizbonie.

  Pozdrawiamy i miłego tygodnia życzymy!!!

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  Looking for Something?