• W ostatni weekend mieliśmy przepiękną pogodę – jakby lato wróciło z powrotem.…
  Czytaj dalej
 • Pewnie powtórzę się już kolejny raz, ale – uwielbiam Berlin :). Uwielbiam to miasto za wiele …
  Czytaj dalej
 • W miniony weekend zostaliśmy zaproszeni przez lokalną organizację turystyczną to miasta Lutherstadt Wittenberg. Miasto …
  Czytaj dalej
 • W Berlinie w każdym miesiącu odbywa się ogromna liczba wydarzeń skierowanych do dzieci. …
  Czytaj dalej
 • Gdzie można grillować w Berlinie?

  Sezon na grilla i biesiady na świeżym powietrzu rozpoczął się. Ja i moja rodzina uwielbiamy pikniki i grille i każdą możliwość, żeby się spotkać ze znajomymi i wspólnie spędzić czas.

  Grilla lubimy szczególnie. Ale oczywiście wiadomo, ze nie można rozpalić go wszędzie – jedna w Berlinie jest sporo miejsc, które są przygotowane na grillowanie, a ich listę można znaleźć tutaj.

  W tym sezonie mam zamiar odwiedzić większość tych miejsc i je Wam opisać :). Także również i ten wpis będzie z czasem aktualizowany.

  Miejsca do grillowania w Berlinie

  1. Hohenschönhausen:

  Park/łąka An der Landmarke – dojść tam można parkując przy Hagenower Ring. Najpierw dojdziemy do świetnego, dużego placu zabaw, a gdy skręcimy w prawo i dojdziemy na wysokość kolejnego wejścia do parku, to po lewej stronie, w krzakach jest przygotowane bardzo przyjemne miejsce do grillowania. Są leżaki i betonowe podesty na których można ustawić grilla.

  Nam się bardzo podobało, miejsce jest takie przyjemne, można tam odetchnąć od miasta – teren jest bardzo duży, ogromna laka z polnymi kwiatami. Ścieżka pieszo rowerowa, boisko, skate park i te dwa duże place zabaw, odpowiednie i dla maluszków i super dla starszych dzieci.

  Jedyne co, to miejsce do grillowania jest niezbyt duże i gdy tak jak wczoraj jest dużo ludzi, to trochę brakuje prywatności.

  Ale i tak polecam bo całe to miejsce jest naprawdę super.

  Udostępnij:

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  Looking for Something?