• Powoli zaczyna się nasz zjazd do domu. Piękne wakacje dobiegają końca i jeszcze …
  Czytaj dalej
 • I’ve always liked Cracow and never miss a chance to visit it, especially now, …
  Czytaj dalej
 • Nasze dluuuugie wakacje rozpoczęły się :). W tym roku, z racji tego, ze oboje z Ł…
  Czytaj dalej
 • Moja mama jest z Gdyni, a jej rodzice i siostra nadal mieszkają w tym świetnym …
  Czytaj dalej
 • Łódź – Poznań – Barcelona

  Stało się! Wyruszyliśmy w naszą podróż!!! 

  Wczoraj ruszyliśmy z Łodzi do Poznania, w Poznaniu surfowaliśmy z przemiłą Rodziną, a dzisiaj już jesteśmy w Barcelonie!!!

  Podróż minęła bez żadnych problemów, Mały nawet spał godzinę w samolocie, a ja razem z nim. Na lotnisku powitało na 15 stopni i piękne palmy :).

  Z naszą hostką umówieni byliśmy na 19, wylądowaliśmy o 14 i coś przez ten czas musieliśmy ze sobą zrobić, a na zwiedzanie nie mieliśmy już dzisiaj sił. Przed przyjazdem do Barcelony, przygotowałam się i znalazłam pełno miejsc dla rodzin z dziećmi i dzisiaj jedno takie miejsce odwiedziliśmy. Nazywa się Peek a Boo i jest absolutnie warte odwiedzenia.
  Od rana (9-16) mają tam żłobek, a od 16 taki figloraj. Zorganizowane mają tam wszystko super, jest oddzielna sala ze zjeżdżalnią, sala do malowania, rysowania, stanowiska do budowania z klocków lego, a także czytelnia. Można sobie zjeść coś smacznego, napić się kawy, wina bądź świeżo wyciskanego soku, a także zakupić gry i książki. Obsługa jest miła, a wstęp kosztuje 9 euro. Bardzo miło spędziliśmy tam czas i szczerze polecamy to miejsce.
  Pod spodem trochę zdjęć, a ja idę spać, bo padam z nóg.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  Looking for Something?